The Ville (3)

The Ville

Platformlar: Facebook
Çıkış Tarihi: 28 Haziran 2012
Tür: Sosyal
Geliştiren: Zynga
Puan: 6.7
Web Sitesi: apps.facebook.com/playtheville
Editör Puanı
6.7
VN:F [1.9.22_1171]
Kullanıcı Puanı:
53 Oy
8.6

The Ville Facebook’un en popüler oyun firmalarından biri olan Zynga tarafından geliştirilen ve an itibari ile oyuncuların beğenisine sunulan , The Sims Social tarzında sosyal bir Facebook oyunudur.

The Sims serisini ve oyunun Facebook’a uyarlanmış versiyonu olan The Sims Social’ı hepiniz bilirsiniz. Zynga yine daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi popüler facebook oyunlarını kopyalama politikasına devam ediyor. Bu seferde The Sims Social’ı hedef alan kopyalama politikasında sonuç olarak ortaya The Ville’i çıkarttı. Her nekadar daha önce Zynga’nın bu politikasını eleştirsemde busefer ortaya güzel bir oyun koyduklarını söylemeden geçemeyeceğim.

The Ville’e ilk adımızımızı attığımızda kendimize bir karakter yaratıyoruz. Karakter özelleştirme seçenekleri oldukça fazla. Bunun yanında karakterinizin zengin , çapkın vs.. gibi karakteristik özelliğinide belirleyebiliyorsunuz.

The Ville’in oyun arayüzü ve menüleride oldukça kullanışlı. Pazardan satın alacağınız eşyaların bulunduğu menüler ve alt menüler , eşyalar oldukça kolay bulunacak bir şekilde tasarlanmış.İlerledikçe yeni araziler satın alıp evinizi büyütebilir ve pazardan satın alacağınız eşyalarla güzelleştirebilirsiniz.

Oyun grafikleride The Sims Social’a göre oldukça üstün ve karmaşadan uzak olarak tasarlanmış. Oyundaki karakterlerde ve öğeler oldukça başarılı.

The Ville hernekadar özgün bir oyun olmasada The Sims Social’dan her yönüyle üstün bir oyun. Türünün facebookdaki tek örneği olan The Sims Social tahtını muhtemelen The Ville’e kaptıracak gibi görünüyor. Facebook oyunları arasında mutlaka denemeniz gereken bir oyun.

The Ville sonsuz para hilesi için tıkla…

The Ville sonsuz cash hilesi için tıkla…

The Ville sonsuz ev değeri hilesi için tıkla…

64 Yorum

 1. thevilleci
  29 Ağu 2015, 12:50 pm

  arkadaşlar bunun için buraya değil thevillenin kendi sayfasına yorum veya mesaj atmanız gerekmektedri eğer çok istek molursa eminim açacaklardır çünkü bnde çok istiyorum

 2. ahmet
  06 Ağu 2015, 4:57 pm

  LÜTFEN GERİ AÇIN…^_^

 3. cuma
  23 Mar 2015, 7:08 pm

  oynamakistiyoruarkadaşımdedigüzeloyudedi

 4. cuma
  23 Mar 2015, 7:06 pm

  çokgüzelbioyunmuş

 5. Vahit
  22 Mar 2015, 12:53 pm

  Yaaa çok güzel oyundu açın lütfen..

 6. Sebahat
  22 Mar 2015, 12:52 pm

  Yaaa the villeyi ne güzel oynuyorduk neden kapattınız Allah aşkına açın nolurr…

 7. Gülenay
  22 Mar 2015, 12:51 pm

  Yaaa neden kapandı nolur tekrar açın The villeyi kaç senedir aççaksınız diye bekliyorum açmıyorsunuz nolur açın the villenin müzini dinleye dinleye onu yaşamaya çalışıyorum ama olmuyor ne olur açın

Yorum Yap

Ekran Görüntüleri

The Ville (1)
The Ville (2)
The Ville (3)
The Ville (4)
The Ville (5)

Oyunun Videosu

The Ville (3)
The Ville
The Ville Facebook’un en popüler oyun firmalarından biri olan Zynga tarafından geliştirilen ve an itibari ile oyuncuların beğenisine sunulan , The Sims Social tarzında sosyal bir Facebook oyunudur. The Sims serisini ve oyunun Facebook’a uyarlanmış versiyonu olan The Sims Social’ı hepiniz bilirsiniz. Zynga yine daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz...
Gönderen: 28 Haz 2012 | Yazının Tamamı »