Papa Pear Saga (2)

Papa Pear Saga

Platformlar: Facebook
Çıkış Tarihi: Nisan 2013
Tür: Bulmaca-Strateji
Yayıncı: King.com
Puan: 7.8
Web Sitesi: Papa Pear Saga Facebook Oyun Sayfası
Editör Puanı
7.8
VN:F [1.9.22_1171]
Kullanıcı Puanı:
5 Oy
7.0

Papa Pear Saga (2)

Papa Pear Saga , Facebook’un Candy Crush Saga , Bubble Witch Saga gibi ünlü oyunlarının yapımcısı olan King.com tarafından yayınlanan ve yine orjinal bir oyun yapısıyla karşımıza çıkan eğlenceli bir facebook oyunu.

Papa Pear Saga (1)

Papa Pear Saga oyun yapısı ile diğer king.com oyunlarına benzesede amaç diğer king.com oyunlarından biraz farklı. Bubble Witch Saga’da olduğu gibi atış yapan bir hedefli topumuz var ancak busefer topumuz oyunun üst kısmında bulunuyor. Yani yukarıdan aşağıya doğru atış yapıyoruz. Oyunun bundan sonrası için pinball oyunu gibi dersek sanırım en iyi benzetmeyi yapmış oluruz. Fırlattığımız topları oyun alanında bulunan çeşitli meyva , sebze , çubuk gibi nesnelere çarptırıyoruz ve puan kazanıyoruz. Oyunun alt kısmında da 5 adet kova bulunuyor ve toplar sonunda kovaların içine düşüyor. Papa Pear Saga’da bazen kovaları neşelendir görevleri oluyorki bu görevlerde 5 kovadan her birine en az 1 top atmamız gerekiyor. Oyun alanında ki nesneleride düşünecek olursa bu okadarda kolay olmuyor ve bir strateji gerektiriyor. Bunun yanında puan ve elmaları kurtar gibi keyifli görevlerde oluyor. Örneğin nesnelerin arasına sıkışmış sevimli elmaları etrafındaki engellerden kurtarıp kovalara düşürmeye çalışıyoruz.

Papa Pear Saga (3)

Papa Pear Saga’da oyunun geri kalanı diğer king.com oyunlarından farklı değil. Oyunda yine , bölüm , seviye , güçlendirici ve 3 yıldız gibi sistemler bulunuyor. Bölümleri sırayla geçiyoruz , arkadaşlarımız arasında en yüksek puanı almaya çalışıp , bölümleri 3 yıldız ile tamamlamaya çalışıyoruz. King.com’un oyunlarını beğeniyorsanız farklı tarzdaki Papa Pear Saga’yıda denemelisiniz.

Papa Pear Saga Sonsuz Puan Hilesi için Tıkla…

2 Yorum

  1. samed
    28 Şub 2014, 9:51 pm

    ben bu oyunu oynuyorum

  2. papa pear saga
    16 Haz 2013, 10:42 pm

    ben bu oyunu oynamak istiyom .

Yorum Yap

Ekran Görüntüleri

Papa Pear Saga (1)
Papa Pear Saga (2)
Papa Pear Saga (3)
Papa Pear Saga (4)

Oyunun Videosu

Papa Pear Saga (2)
Papa Pear Saga
Papa Pear Saga , Facebook’un Candy Crush Saga , Bubble Witch Saga gibi ünlü oyunlarının yapımcısı olan King.com tarafından yayınlanan ve yine orjinal bir oyun yapısıyla karşımıza çıkan eğlenceli bir facebook oyunu. Papa Pear Saga oyun yapısı ile diğer king.com oyunlarına benzesede amaç diğer king.com oyunlarından biraz farklı. Bubble...
Gönderen: 14 Nis 2013 | Yazının Tamamı »