Metin2: The Dark Dragons Başlıyor

Metin2: Gameforge “The Dark Dragons” eklentisini yayınlıyor

Şimdiye kadar hiç görülmemiş büyüklükteki Metin2 güncellemesiyle ek bölgeler, yeni canavarlar, ejderha taşı simyası ekleniyor ve seviye sınırı 105’e çıkarılıyor.

Metin2_logo

“The Dark Dragons” eklentisi sayesinde başarılı MMO oyunu Metin2’nin oyuncuları esrarengiz bir adada yeni yaratık, görev ve ödüllerle tanışacak. Seviye sınırı 105’e çıkarılacak ve gizemli ejderha taşı simyasıyla Metin2 kahramanları güçlerine güç katacak.

Karanlık Ejderha Kayası

Seviye 90 üstü oyuncular, Ejderha Ateşi Burnu, Gautama Uçurumu, Yıldırım Dağları ve Nefrit Körfezi gibi yeni ve zorlu bölgeleri gönüllerinin alabildiği kadar araştırabilecek. Bu bölgeler Karanlık Ejderha Kayası isimli efsanevi adada bulunur. Orada yeni canavarlar, Triton ordusunun balık yaratıkları veya Mantikor ırkından olan kanatlı yaratıklar pusuda bekleyecek. Bu korkutucu yaratıkları ve devasa liderlerini alt etmek cesaret ve savaşçı ruhu ister.

Eklenen bölgelerde daha nice zorlu mücadele ve tehlikeler gizli. Adaya örneğin yeni, hattâ daha tehlikeli Metin Taşları yağacak. Kara etkilerinden Krallığı kurtarmak için onların hemen yok edilmesi gerekir. Yeni görevlerin üstesinden gelmeyi bilen cesur kahramanlar ödül olarak çok sayıda güçlü silah ve zırh kazanacak.

DarkDragons6

Ejerha Taşı Simyası ve maksimum sınırın 105’e çıkarılması

Karanlık Ejderha Kayası yolculuğunun şıp diye bitmemesi için oyun karakterleri artık seviye 105’e kadar yükselebilecek. Oyuncular, gizemli ejderha taşı simyasıyla ele geçirdikleri ejderha taşı parçalarından güçlü ejderha taşları üretebilecek ve sayelerinde inanılmaz derecede güç kazanacak. Ejderha taşları bir zamanlar temel ejderhaların kalp ve ruhlarından oluşmuş. Bu taşları kullananlar örneğin isabet için bonus veya mana puanından faydalanabildiği gibi ateş, buz, toprak, rüzgar, yıldırım ve karanlık elementlerine karşı etkili dayanıklılık da kazanacak. Seviye 30 üstü karakterler bu büyülü değerli taşlardan iki çeşit set oluşturabilecek: gökyüzü ve dünya. Etkilerini daha da artırmak için ejderha taşları birçok aşamada arındırılabilecek.

DarkDragons4

Yeni bir dönem başlıyor

“The Dark Dragons” güncellemesi Metin2 dünyasında yaşanacak heyecanlı maceraların ön habercisidir. Düzenli aralıklarla ek içeriklerle donatılıp geliştirilecektir.

Metin2 hakkında

6 milyondan fazla etkin oyuncu, Avrupa’nın en muhteşem MMO rol yapma oyunu Metin2’de uzak doğu ortamında macera peşinde koşuyor. Ejderha Tanrısı’nın büyüleyici dünyası büyük bir tehlikeyle karşı karşıya. Maceralar sırasında oyuncuları tehlikeli yaratıklara ve efsanevi patronlara karşı heyecanlı mücadeleler bekliyor. Güçlü beceriler ve nesneler tüm savaşların kazanılmasını sağlıyor. Demirci, sanatıyla oyunculara destek oluyor değerli eşyalar üretiyor, bunlar mücadelede avantaj anlamına gelebiliyor. Ama savaşlar dışında krallık savaşları gibi çok sayıda etkinlik, oyuncuları hareket halinde tutuyor. Huzursa iki karakter arasındaki evlilikle bulunabiliyor.

11 Yorum

 1. gökdeniz
  11 Kas 2014, 11:23 am

  ben bu oyunu çok eviyorum

 2. esat
  26 Eki 2014, 10:12 am

  aynen karşeşim

 3. cafer
  28 Eyl 2014, 1:45 pm

  nasıl oyuna girecem

 4. adam kin
  22 Eyl 2014, 3:05 pm

  yaw gardeşim nasıl kydolcaz bilen yok mu yosa oyunu birazdan silcem s.ikerim öyle işi

 5. aliihsan
  19 Ağu 2014, 4:31 pm

  lütfen arkadaşlar nası kayıt olunuo söylein

 6. kralmusso63
  12 Ağu 2014, 6:24 pm

  benbaran

 7. mErTdmn
  14 Haz 2014, 7:35 pm

  ya nasıl kaydoluo silcem şimdi ya

 8. ibo
  21 May 2014, 1:33 pm

  aynen

 9. kaanbora05
  09 Eki 2013, 11:49 am

  kaan

 10. muhammed
  19 Mar 2013, 2:24 pm

  arkadaslar nasıl mt2 ye kayıt olunuyor biliyosanız nolur açıklayın

  • AMET
   30 Eyl 2013, 6:46 pm

   EVT BANADA SÖYLEYİN

Yorum Yap