Legend Online Facebook (6)

Legend Online

Platformlar: Facebook
Çıkış Tarihi: 2012
Tür: Mmorpg / Strateji
Yayıncı: Oasis Games
Puan: 8.1
Web Sitesi: Legend Online Üye Ol
Editör Puanı
8.1
VN:F [1.9.22_1171]
Kullanıcı Puanı:
140 Oy
8.8

Legend Online 1. Yaşına Özel Hediye Kod Dağıtımı

legend-online-logo

Kalan Kod: 0
Promo Kod Al
Legend Online 1. Yaşına Özel Yeni Oyuncu Hediyeleri !

Türkiye’nin yanında pek çok ülkede popülerliği giderek artan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Legend Online 1. yılını dolduruyor. Legend Online oynamaya yeni başlayanlar ya da henüz hiç oynamamış olanlar şimdi oyuna kayıt olup sürpriz hediyeler kazanabilirler.

Henüz Legend Online oynamaya başlamayanlar için kısa bir bilgi verelim. Legend Online PvE ve PvP mücadelelerini içeren bir çoklu macera oyunu ve MMORPG oyunlar arasında oldukça seviliyor. Fantastik kurgu üzerinde örgülenmiş bir temaya sahip Legend Online’ın en çok ilgi gören kısımları arasında oyun içi arkadaşlarla birlik kurarak savaşlara katılma, binek sistemi ile petlerle savaşma, ve oyuncularla eş zamanlı olarak karşılıklı savaşlara katılma var. Oyundaki sohbet ve arkadaş ekleme sistemi ile chat yapabilme ve birliklerde taktik geliştirme şansınız da bulunuyor ve oldukça eğlenceli. Geçtiğimiz yıl tüm dünyada Facebook üzerinde en yüksek oylama alan oyunlar arasında gösterilmesinin ardından oyuncu sayısı hızla artmaya devam etti ve sadece Türkiye’de 200’e yakın server açıldı.

Kodlarla İlgili Önemli Açıklama:

1. Kodların son kullanım tarihi yoktur.
2. Tüm oyuncular kodları alabilirler.
3. Her kullanıcı hesabı yalnızca bir kez kod kullanabilir.

Kodlar Nasıl Kullanılır:

1. Kodu kopyalayın.
2. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Sıcak Etkinlik” bölümüne tıklayın (eğer yeni kayıt olduysanız “Sıcak Etkinlik” kısmının çıkması için en az 6. Level olmanız gerekiyor. 6. Level’a ulaşmak çok kolay, 1-2 dakika içerisinde ulaşacaksınız).

legendkod1

3. Kopyaladığınız kodu “Sıcak Etkinlik” içindeki “Lütfen Ödül Kodunu girin” yazılı bölüme yazın (kodu yazarken eksiklik veya hata olmasını engellemek için kopyala-yapıştır yapmanızı tavsiye ediyoruz) ve “Teslim Al” butonuna tıklayın.
4. Ödülünüz oyun içindeki mail kutusuna gelecek. Bol keyifli oyunlar :)

legendkod2

30 Yorum

  1. erkan zengin
    03 Şub 2015, 3:09 pm

    kod hiç kalmamış bana bir adet kod ayırırmısınız

  2. serhat
    07 Ara 2014, 5:55 pm

    arkadaşlar kodu bilen varmı

Yorum Yap