ice age online (2)

Ice Age Online

Platformlar: Web Tarayıcı
Çıkış Tarihi: Temmuz 2012
Tür: Macera
Yayıncı: BigPoint / Joygame
Puan: 4.5
Web Sitesi: www.joygame.com/iceage
Editör Puanı
4.5
VN:F [1.9.22_1171]
Kullanıcı Puanı:
2 Oy
10.0

Ice Age Online Joygame’in özellikle tarayıcı tabanlı oyunlardaki partneri BigPoint tarafından yayınlanan ve ülkemizde de türkçe olarak Joygame tarafından yayınlanan , Ice Age teması üzerine kurulu bir macera oyunu.

Ice Age Online’ın oyun yapısını tanımlamak için bir zamanların efsane arcade oyunu Super Mario’ya benzetmek pekte yanlış olmaz :) Oyun yapımcılarıda Super Mario’dan esinlenmiş olsa gerek ki içinden birtakım ödüller çıkan soru işaretli kutucular bile Ice Age Online’da bulunuyor.

Ice Age Online’da amacımız bölümleri en iyi şekilde tamamlayabilmek. En iyiyi tanımlayacak olursak ; bölümlerde mümkün olduğunca fazla meşe palamudu , kavun vs.. gibi yiyecekleri toplayıp bölümü tamamlamak diyebiliriz. Bu arada unutmadan Ice Age Online’ın sadece yön tuşları ve space tuşlarıyla oynandığınıda belirtelim.Kısacası oyun koşma ve zıplamadan ibaret.

Ice Age Online’da birde ana kampımız bulunuyor. Burada depomuz , ice age online arkadaşlarımız vs.. bulunuyor. Zamanla kampımızı geliştirebiliyoruz. Bunun dışında herşey rutin bir şekilde bölümleri en iyi şekilde tamamlamaktan ibaret. Ice Age Online mutlaka denemeniz gereken bir oyun demek isterdim ancak denemeniz muhtemelen size zaman kaybından fazlasını kazandırmayacaktır.

1 Yorum

  1. hamza
    18 Eki 2012, 6:08 pm

    oyun güzele benziyor

Yorum Yap

Ekran Görüntüleri

ice age online (1)
ice age online (2)
ice age online (3)
ice age online (4)
ice age online (5)

Oyunun Videosu

ice age online (2)
Ice Age Online
Ice Age Online Joygame’in özellikle tarayıcı tabanlı oyunlardaki partneri BigPoint tarafından yayınlanan ve ülkemizde de türkçe olarak Joygame tarafından yayınlanan , Ice Age teması üzerine kurulu bir macera oyunu. Ice Age Online’ın oyun yapısını tanımlamak için bir zamanların efsane arcade oyunu Super Mario’ya benzetmek pekte yanlış olmaz :) Oyun...
Gönderen: 03 Ağu 2012 | Yazının Tamamı »