Henüz üye değilmisin? Ücretsiz üye olmak için tıkla!

Go Back   Mmoskop - Mmo Listesi Bilgi ve Paylaşım Platformu > Facebook Oyunları > Farmville 2 Hileleri ve Paylaşımları > Sizden Gelen Farmville 2 Hileleri

Sizden Gelen Farmville 2 Hileleri Mmoskop üyelerinin yaptığı Farmville 2 Hileleri

LinkBack Seçenekler
Alt 05-13-2013, 09:36  
Mmoskop Üyesi
apo2222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.

0000000000000000000000000000000000000000
yade bunu beğendi.

Konu apo2222 tarafından (06-02-2013 Saat 07:48 ) değiştirilmiştir.
  Quote selected text
Alt 05-14-2013, 04:12  
Mmoskop Üyesi

resim ekledim belki daha açıklayıcı olmuştur...öncelikle şunu söyleyeyim bu işlem yalnızca puanınızı arttırıyor madalya için belirlenen günü beklemelisiniz...

tarlayı hasat etmeden önce tarlanızda ekilmiş ve göbrelenmiş ürünün panayırda puanına bakıyorsunuz mesela bende o anda yayla çeltiği ekili idi ve benim panayırdaki puanım 35 idi

not: sizde elbette farklı ürün ve elbette farklı puanlar vardır 35 aratmayın yani

tarlayı hasat ediyoruz ve panayırdan tekrar hasat ettiğimiz ürünün puanına bakıyoruz

burada önce Scan Type'de Change Value yapıyoruz daha sonra Next Scan'e basıyoruz

sehira bunu beğendi.

Konu mehmet69 tarafından (09-08-2013 Saat 08:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: resimli açıklama
  Quote selected text
Bu mesaj için nommo kullanıcısına teşekkür edenler:
farmcı34 (03-14-2014)
Alt 05-14-2013, 10:59  
Mmoskop Üyesi
diana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende anlamadım birincisi cheat enginede stringmi yapıyoruz arraymı
ikincisi sonraki puanı yazıp aratmadanmı next scana basacağız.
  Quote selected text
Alt 05-15-2013, 01:39  
Elite Moderatör
mehmet69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Standart Eyalet panayırı puan cogaltmak resimli anlatım

Alıntı:
nommo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla ben bu şekilde, senin dediğin gibi yapamadım. özür dilerim ama, bişey anlamadım, internette aradım ve senin dediğine benzer bir şekilde yapıldığını gördüm biraz daha açıklayıcı bir şekilde anlatmak istedim...

1- puanını arttırmak istediğiniz ürün için panayır vagonuna gidiyorsunuz yetistirdiğiniz ödüllü ürünlerin puanına bakıyorsunuz mesela bende yayla çeltiği ve puanı 474 ve onu CE de Value Type 4 bytes seçili iken New Scan deyip aratıyoruz (arattığımız sonuçları aşağıya indirmiyoruz)

2- ürünü ekiyoruz (veya ekilmiş olan gübreli hasata hazır olan ürünüde de hasat edebiliriz) suluyoruz, gübreleyip yetiştirip ürünün tamamını hasat ediyoruz.

3- eyalet vagonuna tekrar dönüp bakıyoruz arttırmak istediğimiz ürünün yeni puanına bakıp onu aklımızda tutuyoruz (ben yayla çeltiğini ektim ve onun puanını arttırmak istiyorum ve puanı 568 oldu şimdi ben 568'i aklımda tuttum)

4- tekrar CE ye dönüp Scan Type'den Changed Value'yi seçip Next Scan'e basıyoruz (zaten change value'yi seçtiğimiz zaman New Scan kayboluyor mecburen Next Scan'e basıyoruz)

5- aklımızda tuttuğumuz sayıyı adress kutusunda arıyoruz adres kutusunda bu sayı tek bir tane oluyor (benim sayım 568 idi ben bunu aradım) bulduğumuz bu sayıyı aşağıya indirip bu sayıyı değiştiriyoruz mesela ben 568'i 1568 yaptım

bu şekilde yaptığımız taktirde ödüllü ürünlerimizin puanlarını arttırmış oluyoruz. Umarım açıklayıcı olmuştur

Ödüllü ürünlerimizin sayısını 4 Byts ta aratıyoruz başka birşey yapmıyoruz

yeni ürünlerimizi ekip sulayıp gübreledikten sonra oldurup topluyoruz (sadece bir tane ödüllü ürün verecek kadar ekseniz yeter)

şimdi tekrar panayıra gidip ödüllü ürünümüzün yeni değerine bakıp hafızaya alıyoruz ''SCAN TYPE'' kısmından ''CHANGED VALUE'' yi seçiyoruz.

gördüğünüz gibi aratmış olduğumuz değer kayboldu şimdi next scan diyoruz. arama sonuçlandığı zaman

Hafızamıza almış olduğumuz yeni değeri arama sonuçlarının içinden buluyoruz ve aşağıya alıyoruz

gerisi zaten bildiğimiz şeyler sonuçları seçiyoruz, sağ tıklayıp change record, Value diyoruz ve değerimizi makul bir rakam yapıp ok diyoruz, hepsi bu kadar.

eyalet panayırımıza gittiğimizde ürünümüzün yeni değerine bakıyoruz ben 1200 yapmıştım görüyorsunuz işlem tamam.

Not: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımızın mesajı ile birleştirilmiştir...
mehmet69 ve sehira bunu beğendiler.

Konu mehmet69 tarafından (09-08-2013 Saat 08:03 ) değiştirilmiştir.
  Quote selected text
Alt 05-15-2013, 09:24  
Mmoskop Üyesi

denedim olmadı
  Quote selected text
Alt 05-15-2013, 09:40  
Mmoskop Üyesi

Alıntı:
ramseshnd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
denedim olmadı
benim yazdığım yol denenmiştir ve kesin olmaktadır
  Quote selected text
Alt 05-16-2013, 11:10  
Mmoskop Üyesi

eyalet panayırına giderken hay aksi çıkıyor bir türlü gidemiyorum yardım edin lütfen
  Quote selected text
Bu mesaj için kasap45 kullanıcısına teşekkür eden 2 üyemiz:
BENSUAT (05-16-2013), porcelain (05-19-2013)
Alt 05-16-2013, 11:37  
Mmoskop Üyesi

Alıntı:
kasap45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eyalet panayırına giderken hay aksi çıkıyor bir türlü gidemiyorum yardım edin lütfen
Evet aynı sorun bendede var, devamlı hay aksi çıkıyor ve ektiğin ekinleri toplayamıyorsun, eğer puan hilesi yapmışsanız veya madalya hilesi bu sorun çıkıyor, adminlerimiz konuya el atarlarsa memnun kalacaz, teşekkürler
  Quote selected text
Bu mesaj için BENSUAT kullanıcısına teşekkür edenler:
porcelain (05-19-2013)
Alt 05-16-2013, 11:57  
Mmoskop Üyesi
yade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apo2222 hile için tşkler denedim oldu
  Quote selected text
Alt 05-17-2013, 03:37  
Mmoskop Üyesi
apo2222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yade yardimci olabildiysem ne mutlu bizlere ve hepimize tabiki
  Quote selected text

Bookmarks
Seçenekler