Henüz üye değilmisin? Ücretsiz üye olmak için tıkla!

Go Back   Mmoskop - Mmo Listesi Bilgi ve Paylaşım Platformu > Facebook Oyunları > Farmville 2 Hileleri ve Paylaşımları > Farmville 2 Sorunlar ve Çözümleri

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen PrimeSuspect

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-07-2012, 01:35   #1
Mmoskop Üyesi
sultan hanım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Unhappy tam ekran yapma kayboldu

videoyu izledim ve itemleri almak için kodları uyguladım alamadıgım gibi çünkü sürekli yeni sayfa açtı ve bu arada tam ekran götüntü imlecide yok oldu önceden bir arkadaş alıyordu artık yardımcı olmuyor bende kendim denemek istedim beceremedim şimdi ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız sevinirim 47 yaşında olunca hafızada o kadar oluyor almak istediğim şeyler var ama alamıyorum yardımınızı bekliyorum bu arada paylaşımlarınız için teşekkürler emeginize sağlık.
  Alıntı ile Cevapla Quote selected text
Alt 11-07-2012, 06:08   #2
Admin
PrimeSuspect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
sultan hanım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
videoyu izledim ve itemleri almak için kodları uyguladım alamadıgım gibi çünkü sürekli yeni sayfa açtı ve bu arada tam ekran götüntü imlecide yok oldu önceden bir arkadaş alıyordu artık yardımcı olmuyor bende kendim denemek istedim beceremedim şimdi ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız sevinirim 47 yaşında olunca hafızada o kadar oluyor almak istediğim şeyler var ama alamıyorum yardımınızı bekliyorum bu arada paylaşımlarınız için teşekkürler emeginize sağlık.
Tam ekran imlecimi kayboldu sadece yoksa sağ paneldeki diğer büyütme küçültme vs.. gibi imceçlerdemi kayboldu. Aslında bir ekran görüntüsü paylaşabilseniz iyi olurdu. Belki ekran ayarlarınızdan kaynaklı olabilir veya kullandığınız tarayıcıya bağlı bir sorun olabilir. Oyunun o kısmı bozuk veya kesik görünebiliyordur. Farklı tarayıcılarlada bir deneyin.
PrimeSuspect 'in imzası

How do you kill one who has no life ?
Bu mesaj için PrimeSuspect kullanıcısına teşekkür edenler:
sultan hanım (11-07-2012)
Alt 11-07-2012, 08:14   #3
Mmoskop Üyesi

farklı tarayıcıda denedim orada tam ekran imleci görünüyor chromede kayboldu itemleri almak için ugraşırken bende mozillayı kullanıyorum şu an yanlız sizlerin sundugu itemleri alamadım buna çok üzülüyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz almak için rica etsem.
Alt 11-07-2012, 09:13   #4
Admin

Alıntı:
farklı tarayıcıda denedim orada tam ekran imleci görünüyor chromede kayboldu itemleri almak için ugraşırken bende mozillayı kullanıyorum şu an yanlız sizlerin sundugu itemleri alamadım buna çok üzülüyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz almak için rica etsem.
Aslında biraz cheat engine kullanmayı öğrenseniz 3-5 denemeden sonra yaparsınız. Keşke zaman olsada yapamayan bütün üyelerinkini yapabilsek ama elimizden sadece video yayınlamak ve yapılışı anlatmak geliyor. Ancak zorlandığınız veya yapamadığınız noktalarda yardım isterseniz seve seve yardım etmeye çalışırız.
mehmet69 bunu beğendi.
PrimeSuspect 'in imzası

Alt 11-07-2012, 10:30   #5
Mmoskop Üyesi

sayın adminim anlatımızda string e ayarlıyoruz diyorsunuz cheat de göremedim double var,birde bu programı çalıştırmadan önce 32 - 64 bit olan programıda çalıştırmak gerekiyormu ayrıca ben onuda daha önceki demelerimde çalıştırdım off ları onn yaptım ama onay yapınca sürekli tarayıcı sayfası açıyor ve pc yi kapatmak zorunda kalıyorum bilgilendirirseniz sevinirim yardımlarınız için teşekkürler.
Alt 11-07-2012, 11:29   #6
Admin

Alıntı:
sayın adminim anlatımızda string e ayarlıyoruz diyorsunuz cheat de göremedim double var,birde bu programı çalıştırmadan önce 32 - 64 bit olan programıda çalıştırmak gerekiyormu ayrıca ben onuda daha önceki demelerimde çalıştırdım off ları onn yaptım ama onay yapınca sürekli tarayıcı sayfası açıyor ve pc yi kapatmak zorunda kalıyorum bilgilendirirseniz sevinirim yardımlarınız için teşekkürler.
String yoks text yazıyordur onu seçebilirsiniz 2side aynı şey. 32 ve 64 bitlik sürümler işletim sistemine göre değişir ancak 32 bit olanı kullanırsanız sorun olmaz. Reklam konusunada şöyle çözüm bulabilirsiniz. Oyuna google chrome ile girin bir tanede firefox sayfası açın arkada. Reklamlar kendi kendine firefox sayfasında açılır sorun yaratmaz. Programın güncel versiyonunu herzaman [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinden indirebilirsiniz.
PrimeSuspect 'in imzası

Alt 11-07-2012, 11:54   #7
Mmoskop Üyesi

çok teşekkür ederim admin kardeşim tekrar deniycem bakalım başarabilecekmiyim,olmazsa gene size rahatsızlık veririm
Alt 08-25-2013, 01:28   #8
Mmoskop Üyesi

kardeşım farmville oynarken tam ekran imleci kayboldu ne yapmalıyım

Bookmarks

Seçenekler
Stil