Fireshot 2. Beta Testi Devam Ediyor

slide_00

Başarılı online rpg oyunu Legend Online’ın yapımcısı Oasgames’in 8 Ağustos’ta başlayan Fireshot 2. beta testi tüm hızıyla devam ediyor. 29 Ağustos’a kadar devam edecek beta testine sizde hemen katılabilirsiniz.

1. beta testi geçtiğimiz haftalarda yapılan bu yeni FPS oyunu gerçekçi savaş sahneleri ve silah çeşitleri ile oyuncuların dikkatini çekiyor. 1. beta testin ardından yapılan değişikliklerle yeni haritalar, yeni silahlar, yeni bölümler ve yeni görevler oyuna eklendi.

Milyonlarca oyuncusu bulunan Legend Online’ın yayıncısı Oasis Games tarafından sunulan oyuna eklenen bazı yeni özellikler şu şekilde:

YENİ HARİTALAR

Kutup Fabrikası (Arena Modu, Komando Modu, Fırtına Modu)

Kafkaslar bölgesinde bulunan depo, yerel çatışmaların yatıştırılmasından sonra lejyonerlerin silahlarını ve savaş ekipmanlarını bırakabilecekleri yer olarak kullanılabilir. Aynı zamanda yakın civarda bulunan karmaşık coğrafi bölge de eğitim ve savaş tatbikat alanı olarak kullanılabilir.

fireshot1

Tarihi Kanyon (İmha Modu, Özel Savaş-Tabanca)

Kuzey Batı’da bulunan büyük çölde üzeri yüz yıldır kumlarla kaplı olan değerli tarihi objeler yakın zamanda bulundu. Haberi duyan karaborsacılar ellerine geçen bu zengin olma fırsatını kaçıramazlardı. Bir an bile düşünmeden hemen lejyonerlere bol miktarda para vererek antik objelere sahip olabilmek için yardım talep ettiler.  Bu dev çölün ortasında bir ölüm-kalım mücadelesi başladı.

fireshot2

YENİ SİLAHLAR

AK47 Platin

Platinden yapılmış AK47, gövdesindeki platin parıltısı ile muhteşem bir görselliğe sahip ve koleksiyon için paha biçilemez.

fireshot3

 AUG A3-Cehennem

Üçüncü nesil AUG’un geliştirilmiş modelinde savaş teknikleri arttırılmış ve böylece silaha yüksek taktiksel kapasite kazandırılmıştır. Siyah-kırmızı dış kaplaması ile cehennemi andıran bu silah düşmanlara korku salıyor.

fireshot4

 M82A3-Yeni Yıl

Yeni yılın gelişinin şerefine tasarlanan M82A3 özel versiyonu, silahın orijinal gücünün yanında yeni yıla özel dizaynı ile karşımıza çıkıyor.

fireshot5

YENİ B SEVİYE BÖLÜMLER

Yeni bölümler mücadeleye katılmanızı bekliyor. Aşılması gereken daha çok zorluklar, sizleri bekleyen daha zengin hediyeler var.

Elit Eğitimi

fireshot6

Güdümlü Füze Kapışması

fireshot7

Mekanik Fabrikası Araştırması

fireshot8

YENİ GÖREVLER

Yeni günlük görevler ve etkinlikler de eklenen yeni özellikler arasında. Görev sayfası açıldığında yeni görevler görülebilir.

Oyuncu 5. seviyeye ulaştıktan sonra günlük görev tamamlamalarını alabilir. Günlük görevler her gün yenilenmektedir. Tamamlanan günlük görevlerin ardından daha çok deneyimin yanında ekipman ve kupon da dahil olmak üzere hediyeler kazanılabilir.

Beta süresi boyunca FireShot Ramazan Bayramı etkinliği açık olacak. Oyuncular her gün 19:00-24:00 saatleri arasında 10 kişiyi öldürme görevini tamamlarlarsa zengin içerikli oyun hediyelerinden kazanabilecekler.

Daha fazla bilgi için FireShot resmi sitesini ziyaret ediniz.

FireShot İndir: http://res.iyi123.com/fs/ver1.2/fs_dl_v1200_NEWS.exe

FireShot Kayıt: http://fstr.oasgames.com/?act=index&method=reg&pro=NEWS;0807

Gönderen: PrimeSuspect | Etiketler: ,

1 Yorum

  1. Barış
    05 Şub 2015, 1:54 pm

    bu oyun çok güzel ama lütfen AUG A3 cehennem gönderirmisniz

Yorum Yap