Bubble Witch Saga (1)

Bubble Witch Saga

Platformlar: Facebook
Çıkış Tarihi: 2011
Tür: Nişancı
Yayıncı: King.com
Geliştiren: King.com
Puan: 7.9
Web Sitesi: http://apps.facebook.com/bubblewitch
Editör Puanı
7.9
VN:F [1.9.22_1171]
Kullanıcı Puanı:
249 Oy
8.0

Bubble Witch Saga oldukca basit ve bir okadarda zevkli bir facebook oyunudur.Öyleki Facebook’ta en çok oynanan ilk 5 oyun arasında.Balon patlatma oyunlarını zaten ateri salonlarından beri biliyoruz.Bubble Witch Saganında mantığı pekte farklı değil.

Oyunada büyük bir harita var ve noktalar var.Her bir nokta bir seviyeyi temsil ediyor.1. Seviyede başladığımız haritada seviyeleri geçerek ilerliyoruz.Bir yandan bölümleri geçerken bir yandan da arkadaşlarımız ile mücadele ediyoruz.Diğer oyunlar gibi facebook arkadaşlarımızı komşu olarak ekleme falan yok :) Oyunu facebook’ta oynayan her arkadaşımız Bubble Witch Saga’da aynı zamanda rakibimiz.Her seviyenin lider tablosu var ve arkadaşlarımız arasında en yüksek puanı alan liderliğe oturur :) Yani kısacası seviyeyi geçmekle iş bitmiyor.Bir yandan da prestijimizi düşünerek arkadaşlarımızla mücadele ediyoruz.

Biraz oyunun detaylarına girecek olursak , kısaca yan yana duran aynı renk balonlara nişan alarak aynı renkte balon fırlatıyoruz ve patlatıyoruz.Amaç en yüksekteki balonlara ulaşabilmek.Yani elinizden geldiğince yukarıdaki balonları patlatıp alttaki balonların bağlantısını kopararak onlarında otomatik patlamasını sağlıyoruz ve bu şekilde seviyeleri geçiyoruz.

İpuçları : Eğer yukarıdaki bir balona direk nişan alamıyorsanız yanlara çarptırarak ulaşmaya çalışın.Eğer size gelen renk balonu beğenmediyseniz space tuşuna basarak bir sonraki renk balonu seçebilirsiniz.

Bubble Witch Saga bölüm geçme hilesi için tıklayın…

Bubble Witch Saga maksimum puan hilesi için tıklayın…

Bubble Witch Saga sınırsız kabarcık hilesi için tıklayın…

Bubble Witch Saga sınırsız para hilesi için tıklayın…

Bubble Witch Saga sonsuz jeton,can,fb kredisi,tüm tılsımlar ve sihirli iksir hilesi için tıklayın…

 

391 Yorum

 1. irem
  15 Tem 2013, 7:39 pm

  çokkkk güzel miş ama bu bubble with saga oyunu oyna

 2. hayrunnisa
  18 Oca 2013, 11:01 pm

  arkadaşlar bu oyunu faceya girmeden nasıl oynayabilirim. cevap lütfeennnnn :)

 3. furkan
  15 Oca 2013, 7:45 pm

  ço0k güzel

 4. mehmet emin
  24 Ara 2012, 11:03 am

  bu oyun çak güzel

 5. mehmet emin
  24 Ara 2012, 11:02 am

  oyunu oynamak istiyorum

 6. asli
  16 Ara 2012, 4:36 am

  olumsuz adalarda 245 bolum 27/27 gecemiyorum kafayi yiyecegim nasil gecerim istek gonderemiyorum kimse 400 yildiz diyor 401 yildizim oldugu halde ben nasil gececegim ne yapmam lazim bilen varsa neee olur bana bildirin yaaa ne zaman cevaplarsiziz ben pc basinda bekliyorum hem,en gonderin iliginiz icin cokkkkkkkkk tsklerrr arkadaslar

 7. Nursel özoğlu
  12 Ara 2012, 10:40 am

  Bu oyunu seviyorum

1 6 7 8

Yorum Yap

Ekran Görüntüleri

Bubble Witch Saga (1)
Bubble Witch Saga (2)
Bubble Witch Saga (3)

Oyunun Videosu

Bubble Witch Saga (1)
Bubble Witch Saga
Bubble Witch Saga oldukca basit ve bir okadarda zevkli bir facebook oyunudur.Öyleki Facebook’ta en çok oynanan ilk 5 oyun arasında.Balon patlatma oyunlarını zaten ateri salonlarından beri biliyoruz.Bubble Witch Saganında mantığı pekte farklı değil. Oyunada büyük bir harita var ve noktalar var.Her bir nokta bir seviyeyi temsil ediyor.1. Seviyede başladığımız...
Gönderen: 04 Ara 2011 | Yazının Tamamı »